La Roche-Posay

La Roche Posay Ürünleri Nelerdir?

Dermokozmetik markaları arasında önemli bir yere sahip olan La Roche Posay , geliştirdiği birbirinden özel formüller ile kullanıcılarının beğenilerini toplamayı başarmaktadır. Fransa’nın bir kasabasında doğan bu marka aynı zamanda o kasabaya ait doğal kaynaklı termal sular ile ürünlerini ortaya çıkarmaya başlamıştır. Bu yüzdendir ki, hassas ve sorunlu ciltlere olabildiğince doğal bir içerik ile yaklaşmakta ve böylece geniş bir kesime hitap edebilmektedir. Welldermo olarak sizler için derlediğimiz kategorilerde sıklıkla La Roche Posay markasından ürünlere yer veriyoruz. La Roche Posay güneş kremi çeşitleri, güneş koruyucuları, temizleyici jeller, yatıştırıcı balmlar gibi pek çok çeşitte ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Favori parçalara ve en çok aranan ürünlere sahip olmak için hemen şimdi en uygun fiyatlarla düzenlenen kategorilerimizi keşfetmeye başlayın!
 

La Roche Posay Effaclar Nedir?

Markanın en özel serilerinden biri olan Effaclar , sivilce ve akne sorunu olan ciltler için geliştirilmiş cilt bakım ürünlerini içermektedir. Yağlı ciltlerin de gün içinde nemlendirilmeye ihtiyaç duyduğunu bilen La Roche Posay , termal su bazlı nemlendirici ürünleriyle cildi yatıştırmayı ve rahatlatmayı sağlamaya çalışır. Temizleme kremleri ise komedejonik olmayan yapısıyla gönülleri kazanırken derinlemesine arındırma vadetmektedir. Cilt görünümünü düzenlemek için geliştirilen bu formüller içerisinde, kapatıcı etkili bakım kremleri de bulunmaktadır. Böylece cilt bakımınıza devam ederken aynı zamanda akne görünümünü azaltabilir ve cilt tonunuzu da eşitleyebilirsiniz.
 

La Roche Posay Tolariane Ürünleri Hangileridir?

Hassas ciltler için pek çok değişken birer sorun haline dönüşebilir. Parfümler, kuru hava, çeşitli kozmetik ürünler ve cilt bakım kremleri cildin daha hassaslaşmasına hatta kızarıklıkların ve acı hissinin oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden de hassas ciltler için ürün tercihi yapılırken çok daha dikkatli olunmalıdır. Fakat hassas ciltlere özel sunulan çok fazla ürün seçeneği yoktur. La Roche Posay markası da bu sorununa özel Tolariane serisini oluşturmuştur. Bu koleksiyonda yüz temizleyici, bakım kremi çeşitleri, göz serumu ve nemlendiriciler yer alır. Bu ürünler sayesinde cilt bariyerinin güçlendirilmesi ve dayanıklı hale getirilmesi amaçlanmıştır.