Assos Vitix 30 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Assosİlaç.010   /
Barkod: 3760095250212
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Gıda Takviyesi

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Tercihen yemek sırasında bir miktar su ile günde 1 tablet şeklinde kullanılır.

Uyarılar


Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza veya eczacınıza danışın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Bu takviye edici gıda yetişkinler içindir.

İçindekiler


Sorbitol, Topaklanmayı önleyici: Mikrokristalin selüloz, 44 mg Askorbik asit (Vit. C kaynağı), Stabilizör: Trikalsiyum fosfat, 40.70 mg Çinko glukonat, 32.85 mg Alfa-tokoferol (Vit. E kaynağı), Kaplama maddesi (Kıvam artırıcı: Hidroksipropil metil selüloz, Topaklanmayı önleyici: Mikrokristalin selü oz, Renklendirici: Titanyum dioksit E171, Demir oksit E172, Klorofilin bakır kompleks E141, Stabilizör: Asetillenmiş, mono ve digliserit E 472a), 20 mg L-selenometionin (Selenyum kaynağı), Jelleştirici: Magnezyum stearat, 12.20 mg Folik asit (Vit. B9 kaynağı), 10 mg Kavun (Melon) Ekstraktı, 7.70 mg Bakır glukonat, 1.10 mg Siyanokobalamin (Vit. B12 kaynağı).
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Assos San. Ve Tic. Ltd. Ş
Kullanım Zamanı: Sabah veya Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR