Avene Hydrance Aqua Gel Tüm Ciltler İçin Nemlendirici 50 ml

Marka:
Ürün Kodu: Avene.126   /
Barkod: 3282770203493
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Hepsi bir arada olan bu tamamlayıcı bakım, çoklu özellikleri ve kullanım alanları sayesinde tüm ihtiyaçlar ve tüm yaşam tarzları için uygundur. Sadece tek bir adımda cildi nemlendirir*, rahatlatır ve içeriğinde bulunan anti-oksidanlar sayesinde cilde detoks yapar: - Patentli ** Cohederm kompleksi ile yoğun bir nemlendirme sağlar, - İçeriğinde bulunan Avène Termal Su sayesinde cildi anında rahatlatır, - Dekstran sülfat ve Pre-tokoferil ikilisi sayesinde serbest radikal saldırılarla karşı savaşmaya yardımcı olur. Kullanım alanları: - Günlük bakım - Gece maskesi - Göz çevresi bakımı Çok taze aqua-jel dokusu cilde yumuşak bir su duvarı hissi verir ve gün boyu rahatlık, esneklik ve parlaklık sağlar. Cilt kalıcı olarak nemlendirilir ve yeniden canlandırılır. Hydrance Aqua-Gel, 24 saat* boyunca nemlendirme sağlar. Cilt günden güne: - Yatışmış: %88 ** - Parlak: %82 ** - Daha yumuşak: %91 ** * HI Kinetics, 22 denek, bir uygulama. ** Memnuniyet 90 kişi üzerinde değerlendirildi, 21 gün boyunca günde 2 kere uygulandı.Nemlendirir-yatıştırır detox yapar 
 

Kullanım Şekli


Gündüzleri yüzünüze,boynunuza ve göz altınıza inci tabaka olarak;akşamları kalın bir tabaka halinde tüm gece yüzünüzde kalacak şekilde uygulayınız.
 

Uyarılar


Yalnızca  haricen kullanım içindir.Gözle temas etmesinden kaçınınız.Allerjik reaksiyon riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.Komedojenik değildir.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Sabah Akaşm
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR