Babe Iqualogy Yoğun Etkili Cilt Tonu Eşitleyici Leke Serum 30 ml

Marka:
Ürün Kodu: Babe.041   /
Barkod: 8437014389203
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cilt Tonu Eşitleyici Leke Serumu
 

Ürün Faydası


Cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu dengelemeye yardımcı our. Yeni cilt lekelerinin oluşumunu engellemeyi ve cilde aydınlık bir görünüm vermeyi destekler. Hafif yapısı ile çabuk emilir ve parlamaya neden olmaz.
 

Kullanım Şekli


Az miktarda ürünü parmak uçlarınızla yüz ve boyun bölgesine aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak tamamen emilim sağlanıncaya kadar uygulayınız.
 Uyarılar


Hipoalerjeniktir.Dermatolojik ve Oftalmolojik Olarak Test Edilmiştir.İçindekiler


Babe Iqualogy White İntensive Skin Tone Unifying Serum 30ml

 
Özet Bilgi:


Cilt tonu dengeleyici serum.

 


Ürünün Faydaları:


Cilt tarafından hızla emilen hafif kıvamlı bakım serumudur. Kahverengi leke görünümünün aydınlatılmasına ve cilt tonu düzensizliklerinin dengelenmesine yardımcıdır. 

Boyar madde içermez.

Mineral yağ içermez.


 


Uygun Cilt Tipi:


Cilt tonunu eşitlemek isteyen , lekeye eğilimli yada cilt tonunu korumak isteyen ciltler için uygundur.

 


Kullanım Şekli:


Parmaklarınıza birkaç damla damlatarak yüz ve boyun bölgesine tamamen emilim sağlanıncaya kadar hafif masajla uygulayınız. Sabah veya akşam.

İçermez

Boyar Madde İçermez.Mineral Yağlar İçermez.


Menşei: İspanya
Üretici / İthalatçı: Merida Kozmetik ve Sağlık Ürün
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR