Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Losyon 100 ml & Pediatric Vücut Losyonu 100 ml HEDİYE

Marka:
Ürün Kodu: Babe.072   /
Barkod: 713482803693
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bebek ve Çocuklar İçin 50 Spf İçeren Güneş Koruyucu Losyon
 

Ürün Faydası


Babe Pediatrik Güneş Koruyucu:İçeriğindeki yüksek güneş koruma faktörü ile hassas cildi uva-uvb ışınlarına karşı korumayı destekler.  Ultra suya dayanıklı formülü ile hassas bebek ve çocuk cildi için idealdir.


Babe Pediatric Moisturising Body Milk :Özel formülü ile hassas bebek ve çocuk cildini nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.Kullanım Şekli

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu:Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız ve sık sık tekrarlayınız.


Babe Pediatric Moisturising Body Milk :Cilde tamamen emilim sağlanıncaya kadar masaj yaparak uygulayınız. İhtiyaç duydukça tekrarlayınız. Günlük kullanıma uygundurKokum yağı içeriği ile cildin koruyucu özelliğini desteklemeye ve devambablılığını sağlamaya yardımcı olur.Kolay kullanım ve hızlı emilim sağlamayı hedefler. Uyarılar


Babe Pediatrik Güneş Koruyucu:Pediatrik Olarak Test Edilmiştir.Boyar Madde İçermez.Alkol İçermez.Mineral Yağlar İçermez.Parfüm İçermez.Hipoalerjeniktir.


Babe Pediatric Moisturising Body Milk :Pediatrik Olarak Test Edilmiştir.Boyar Madde İçermez.Alkol İçermez.Mineral Yağlar İçermez.Hipoalerjeniktir.


İçermez

Boyar Madde İçermez.Alkol İçermez.Mineral Yağlar İçermez.Parfüm İçermez


Menşei: İspanya
Üretici / İthalatçı: Merida Kozmetik ve Sağlık Ürün
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR