Bactoblis

Bactoblis Ürünleri Nelerdir?

Emilebilir özelliğe sahip tabletler sunan Bactoblis, probiyotik etkisi ile bilinen ürünlere sahiptir. Markanın tabletlerinde bulunan Streptococcus Salivarius K12, tabletlerin sunduğu faydaların ana kaynağı niteliğindedir. Özenle hazırlanan tabletler, kullanım sürecinin sorunsuz şekilde ilerlemesi için çeşitli aromalar ile zenginleştirilmiştir. Böylelikle gündelik kullanımda bile kolayca tüketilmekte, ağız içerisinde çözünmektedir. Hem ülkemizde hem de dünya çapında popüler olarak tercih edilen markanın tabletleri, ağız florasının düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. Welldermo olarak hazırladığımız bu kategori içerisinde yer alan tüm ürünlere, sitemiz üzerinden tamamlayacağınız işlemler ile sahip olabilirsiniz. Markanın beraberinde getirdiği tüm özelliklerden faydalanmak için kapıdan teslim alabilirsiniz.
 

Bactoblis Nasıl Bir Marka?

Ağız ve boğaz çevresinde probiyotik etkileri bulunan emme tabletleri sunan bir markadır. Markanın sunduğu ürünler, pratik bir kullanım sürecine sahip olması için özenle tasarlanmıştır. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz Bactoblis marka kategorisi içerisinde, 10 ve 30 tablet içeren paket alternatifleri mevcuttur. Markanın ürünlerini denemek isteyenler 10 tablet içeren paketleri alarak etkisini test edebilmektedir. Tabletlerin oral faydalarını tam anlamıyla deneyimlemek isteyenler otuzlu ürünlere kolayca ulaşabilirler. Kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçiminizi yapabilmeniz için bu çeşitlilik sunulmaktadır.
 

Bactoblis Ne İçin Kullanılır?

Probiyotikler, düzenleyici ve destekleyici etkileri bulunan ürünlerdir. Oral kullanım için hazırlanmış içerikleri bulunan Bactoblis tabletleri, çok farklı yaş grupları tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Markanın ürünleri, diş eti sorunlarının azaltılması ve ağız kokusunun giderilmesi konularında yardımcı olmaktadır. Ayrıca probiyotik etkileri ile oral ortamın bağışıklık sisteminin güçlenmesini de desteklemektedir.
 
Bactoblis Kullanımı Nasıl Olmalı?
Bactoblis ürünlerinden alabilecek en iyi sonuçların elde edilmesi için önerilen düzenli kullanım sürecinin takip edilmesi gerekir. Günde bir kere kullanımı önerilen emme tabletlerinden sonra iki saat boyunca, herhangi bir sıvı veya yemek tüketilmemelidir. İki saatliğine yemek ve sıvı alımı kesilerek, tabletlerin oral etkisini göstermesi için zaman tanınmış olur. Sıklıkla kullanıldığı zamanlardan birisi, dişler fırçalandıktan sonra ve yatmadan önceki süreçtir. On bir yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun tabletlerin, bitene kadar ağız içerisinde emilmesi etkisini göstermesi için yeterli olacaktır.