Balık Yağı Kilo Aldırır Mı?

Balık yağı son dönemin en popüler takviye edici gıdalarından bir tanesidir. Özellikle çocuklarda kullanılması ile bilinen balık yağı, aslında her yaştan kişi için uygundur. Takviye edici gıdaların tamamında olduğu gibi balık yağında da tek başına kilo aldırması beklenmez. Özellikle beynin ihtiyacı olan destek maddelerinin bir arada yer alması sayesinde genel sağlığınızı destekler. Balık yağı, kimi zaman çocuklar besin takviyesi olarak kullanılabilir. Fakat burada unutulmaması gereken bu destek, tek başına kilo alımını etkilemez. Az ya da dengesiz beslenen çocukların sağlıklı molekülleri vücutlarına alması için yapılan bir tercihtir.

 

Balık Yağı Kilo Verdirir Mi?

Balık yağı, yetişkinler tarafından da çok tercih edilen bir takviye edici gıdadır. Möller’s Omega 3 şurup ve balık yağı formu gibi farklı çeşitlerde ürünler görebilirsiniz. Yetişkinlerdeki kullanımda kilo dengesi açısından herhangi bir değişim beklenmez. Balık yağı da özünde sağlam vücut fonksiyonlarını desteklemek için tercih edilmektedir. Kilo alma ya da kilo verme üzerine etkileri direkt gerçekleşmemektedir.

Kilo almak ya da kilo vermek için takviye edici gıdalar tek başlarına faydalı olmayabilir. Dengeli bir şekilde beslenerek genel sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Bu sayede kilo almak ya da vermek söz konusu olduğunda vücudunuzun zarar görmeksizin dengede kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Omega 3 Kilo Yapar Mı?

Omega 3 sıklıkla balık yağı ile tercih edilen bir takviyedir. Orzax Ocean Plus Balık yağı ve Omega kompleks ile vücudunuzun normal fonksiyonlarını desteklemek için adım atabilirsiniz. Balık yağında olduğu gibi omega 3 kullanımında da herhangi bir kilo değişimi beklenmez. Zayıflamak veya kilo almak amacıyla tek başına bu ürünleri kullanmak yeterli olmayacaktır. Genel sağlığınızı desteklemek için tercih etmek daha doğru bir yaklaşım olabilir.

Tab OmePA balık yağlı omega 3 yetişkinlerin de tercih edebileceği seçeneklerden bir tanesidir. Bu tip takviye edici gıdaları kilo değişim sürecinizde ancak destek amaçlı tercih etmenizi öneririz. Takviye edici gıdaların herhangi biri tek başına kilo dengesi üzerine etkiler bulundurmaz. Dengeli beslenmek en önemli adımdır

 


diğer tüm bloglar