BB CC Krem

Bb Cc Krem Arasındaki Fark Nedir?

BB CC krem son dönemde makyaj alışkanlıklarını değiştiren kozmetik ürünlerinden bir tanesidir. Blemish Balm günlük nemlendirici ve makyaj bazı olarak kullanılabilen renklendirme etkisi de olan bir üründür. Color Corrector ise renk eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olan kullanılan bir kozmetik ürünüdür. BB CC krem kolay ve etkili bir makyaj için her kadının çantasında olması gereken bir seçenektir. Aynı zamanda güneş koruması, nemlendirme, renk eşitsizliği giderme ve makyaj bazı olarak da tercih edebileceğiniz bir üründür.
 

Bb Cc Krem Önerileri Neler?

BB CC krem seçimi cilt tipinize ve cildinizde meydana gelen sorunlara yönelik olmalıdır. Günlük nemlendirme etkisinin yanında renk eşitsizliği giderme istiyorsanız cc krem seçmek daha doğru olacaktır. Nemlendirme ve hafif kapatıcılık içinse bb krem seçimi önerilebilir. La Roche Posay SPF30 hassas kızarıklık problemi olan ciltler, Darphin CC pürüzsüz ve aydınlık sağlayan bakım kremi gibi seçenekler cilt tonunuzu eşitlerken hassas ve etkili bir bakım hissi sunabilir. Cilt tonunuzu eşitlerken aynı zamanda nemlendiren dokusu sayesinde kolayca bakım ve makyaj yapılmasına yardımcı olur.
 

En Çok Tercih Edilen Bb Cc Kremler Hangileri?

En çok tercih edilen BB CC krem çeşitleri arasında güneş korumalı ürünler yer almaktadır. Nemlendirici, kapatıcı, güneş koruyucu gibi ürünleri ayrı ayrı kullanmaktansa tek üründe bir araya getiren seçeneklerle kolay ve etkili bir sonuç alabilirsiniz en çok tercih edilen Markalar arasında .Embryolisse, La Roche Posay ,Darphin , Dermoskin gibi seçimler yapabilirsiniz, 50 Spf BB krem, güneş korumasında maksimum kalkan etkisi yaratmayı hedefler. Işıltılı ve daha canlı bir cilt görünümüne destek olur. Embryolisse 20 SPF krem, blemish balm çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Yumuşak ve pürüzsüz bitirişiyle cildinizi bebeksi kılar. Makyaj ve bakım deneyimini bir araya getiren BB CC krem çeşitleriyle güzelliğinizi vurgulayabilirsiniz.