Beeo Up

Beeo Up Ürünleri Neler?

Beeo up ürünleri, balın ve arıların ürettiği propolisin temel alındığı takviye gıda markalarından bir tanesidir. Doğadan gelen destekleyici ve yardımcı gıdaların standardize edilmesiyle elde edilen damla, çiğnenebilir tablet, sprey, shot, emme tablet gibi farklı şekillerde hazırlanır. Propolis, arı sütü, ginseng, bal ve polen gibi destekleyici ürünlerin bir araya gelmesiyle hazırlanır.
 

Beeo Up Propolis Damla Nasıl Kullanılır?

Beeo propolis damla özel olarak hazırlanmış propolisin standardize edilmiş halidir. Takviye edici gıda niteliğinde olan propolis, mikropların vücudunuza girişini azaltmaya yardımcı ürünlerden bir tanesidir. Yaşa göre değişen damla sayısındaki ürünü su, süt veya meyve suyuna ilave ederek tüketebilirsiniz. Arı ürünleri olan propolis, arı sütü ve balı kullanmak bal alerjisi olanlar için tehlikelidir. Arı ürünlerine karşı alerjiniz/ tahammülsüzlüğünüz var ise kullanmayınız.
 

Beeo Propolis Fiyat Aralığı Nedir?

Beeo propolis damla gibi birçok beeo up ürünü değişen fiyatlara sahiptir. Her bütçeye ve şikayete göre değişen aralıkta ihtiyaçlarınıza özel bir seçim yapabilirsiniz.
 
Beeo Propolis Sprey Ne İşe Yarar?
Beeo propolis damla veya sprey formu, sağlığınızın desteklenmesine yardımcı bir üründür. Propolisin kovanlardaki işlevi arıların temizlenip kovana dahil olmasını sağlayarak enfeksiyonların kovana sıçramasını engellemektir. İnsan vücudundaki etkileri ise bağışıklık sisteminin desteklenmesi, mikropların yerleşmesini azaltma ve önlemeye yardım gibi örneklerle sıralanır. Günlük hayatta, normal fonksiyonlarını sürdürebilen sistemimizin desteklenmesine yardımcı bir üründür. Aile boyu kullanabileceğiniz sprey ile vücudunuza destek olabilirsiniz.
 
Beeo Propolis Kullananlar Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?
Beeo up ürünleri arasında sıklıkla tercih edilenlerden bir tanesi de propolis içerikli olanlardır. Propolisin genel sağlığa olumlu etkileri olabileceği yönünde tercih edilmesiyle sprey, damla ya da şurup gibi farklı formatlarda kullanılır. Ballı boğaz spreyi, takviye edici shot ya da tablet olarak kullanılan farklı seçenekler ile kendiniz için en uygun seçimi kolayca yapabilir, gerekirse canlı destek hattımızdan uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Arı sütü, kırmızı ginseng, polen ve propolisli takviye edici gıdalarla vücudunuzun sağlıklı fonksiyonlarına destek olabilirsiniz. Uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesiyle sipariş edeceğiniz ürünlerinizi kapınızdan kolayca teslim alabilirsiniz.