Beeo Up Propolisli Sprey Takviye Edici Gıda 20 ml

Marka:
Ürün Kodu: BeeoUp.008   /
Barkod: 8681469035516
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda
 

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
 

Kullanım Şekli


4-10 yaş arası çocuklar için ngünde 3 defa 1, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 3 kez 2şer defa sıkılarak tüketilmesi tavsiye edilir.Sprey ucunu boğazınıza dik bir şekilde tutunuz.Boğaz yüzeyine uygulayınız
 

Uyarılar


Arı ürünleri yüksel allerji riski taşıyan bazı kişilerde allerjik etkiye sebep olabilir.1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemeli.
 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Sbs Bilimsel Bio Çözümleri San
Kullanım Zamanı: Günde 3 kez
Yapısı: Sprey
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR