181,90 TL 118,24 TL
%35indirim

BigJoy

ÖZEL FORMÜLLÜ BİGJOY AİLESİ
Son günlerde takviye edici gıda niteliğinde birçok yeni marka türese de hem erkek hem kadın hem de sporcular için özel formüllü BigJoy ailesi size farkı yaşatır. Beslenme düzenine daha çok protein eklemek isteyenler hemen BigJoy foods kategorisine bakabilir. Özellikle Big Joy fıstık ezmesi evde ya da ofiste tüketebileceğiniz besleyici bir öğün olacaktır.
Hem tok tutsun hem de besleyici olsun istiyorsanız BigJoy ürünleri sizin için en uygun seçimdir. Spor yapmayı sevenler spor öncesinde ya da sonrasında takviye edici gıda ürünlerini kullanabilir. Protein barları ile açlığınız yatışacak ve tatlı ihtiyacının proteinle giderme imkanına sahip olacaksınız.

Kas sağlığını artırır
Spor yapan erkekler sağlıklı kaslara sahip olmak için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazırdır. Bigjoy Vitamins Argimax 120 Caps sayesinde artık sağlıklı kas oluşumunu destekleyici ürüne sahip olabilirsiniz. Günde 4 kez kapsül alımı ile aynı zamanda performans artırıcı kapsül, sizi asla yarı yolda bırakmaz.
Argi-max l-arjinin ve l citrulline gibi erkekler için çok önemli amino asitlerin yanında, tribulus terrestris (demir dikeni), ginseng, ginkgo biloba, çinko gibi özel bileşenler içeren takviye edici gıda belirtilen dozlarda kullanıma uygundur.

Kilo kontrolünü sağlar
Verdiğiniz kiloları kısa sürede almak an meselesidir. Her daim dikkatli olmak gerekir. Fakat Bigjoy Vitamins Cla Max 90 Caps sayesinde artık kiloları geri alma korkusundan kurtulup, kontrolü ele alabilirsiniz. Sabah, öğle ve akşam olarak günden 3 kapsül alınması tavsiye edilir.
Big Joy thermonator gibi kilo kontrolü sağlayan Bigjoy Vitamins Cla Max vücut tarafından üretilmeyen CLA içerir. CLA (Konjuge linoleik asit) yani dışarıdan alınan linoleik asitin konjuge izomeri formüllü Big Joy yağ yakıcı kapsül doktora danışılmadan kullanılmaya başlanmamalıdır.

Kalsiyum ve magnezyum vitamini içerir
Özellikle ilerleyen yaşlar kas ve kemiklerin daha çok korunması, desteklenmesi gerekir. Bigjoy Vitamins Calcium Magnesium D3/K2 100 Tablet kas ve kemiklerin güçlenmesi için gerekli kalsiyum ve magnezyum vitamini içermektedir. Yetişkinler için üretilen muhteşem takviye edici ürün, sabah ve akşam olmak üzere günden 2 kez alımı tavsiye edilir.
Big Joy gainer aynı zamanda dişlerin korunması içinde kullanılır. Kalsiyum enerji mekanizmasına direk olarak fayda sağlayarak enerji oluşumunu da destekler. Normal kemiklerinizin korunması için gönül rahatlığıyla Bigjoy Vitamins Calcium Magnesium D3/K2 100 Tablet tercih edebilirsiniz.

Menopoz rahatsızlığına iyi gelir
Menopoz yaşı kadından kadına değişiklik gösterse de vücuda verdiği rahatsızlıklar hemen hemen ortaktır. Bu rahatsızlık kimi zaman çekilmeyecek hale geldiğinde Bigjoy Vitamins Menowell 60 Tablet ürünü kullanabilirsiniz.
Yemekten sonra günde 2 kez bol su ile tüketebilirsiniz. Özel formüllü ürün, kadınların menopoz döneminde alması gereken özel hormon desteğini içermektedir. Kullanmaya başladıktan sonra rahatsızlıkların azaldığınız hatta zamanla tamamen ortadan kalktığını görebilirsiniz.