Bio-True Lens Solüsyonu 300 ml

Marka:
Ürün Kodu: Bio-True.002   /
Barkod: 7391899237121
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Biotrue® çok amaçlı solüsyon üç biyo-esinlenmiş yeniliği bir araya getiren tek solüsyondur ve maksimum düzeyde dezenfeksiyon sağlar. Sağlıklı gözyaşı pHı ile uyumludur. Gözde doğal olarak bulunan bir nemlendiriciyi kullanır. Yararlı gözyaşı proteinlerini aktif tutar.

SON KULLANMA TARİHİ 2020 KASIM

Kullanım Şekli


Ellerinizi sabun ile yıkayın. (Dikkat ? bazı sıvı sabunlar yağ bazlı süspansiyon maddeleri içerir.) Kontak lensinizi boş lens kutusuna yerleştirin ve taze Biotrue® Çok Amaçlı Solüsyon ile doldurun. Kullanmadan önce en az dört (4) saat süreyle (ya da bütün gece) lensleri solüsyonda bırakın. Lensleri temizlemeden (ovmadan) önce ellerinizi yumuşak sabun ile yıkayın. Batırılma işleminden sonra lensleri lens kutusundan çıkarın ve lenslerin her iki yüzünü avucunuzdaki dört (4) damla Biotrue® Çok Amaçlı Solüsyon ile yirmi (20) saniye boyunca ovalayın. Yumuşamış yüzey birikimlerini tamamen yok etmek için yaklaşık beş (5) saniye boyunca sürekli olarak Biotrue® Çok Amaçlı Solüsyon ile yıkayın ve lensleri takın. Her kullanımdan sonra lens kutusunun içini sıcak su ile iyice temizleyin, ters çevirip kurumaya bırakın.

Uyarılar
İçindekiler


Hialüronan, sulfobetain, poloksamin, borik asit, sodyum borat, edetat disodyum, sodyum klorid içerir. %0.00013 poliaminopropil biguanid ve %0.0001 poliquaterniumdan oluşan, çift yönlü dezenfeksiyon sistemi ile korunmuştur.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Bausch & Lomb Sağlık Ve Optik
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duydukça Tekrarlanır.
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR