Biobaby Güneş Sonrası Losyon 100 ml

Marka:
Ürün Kodu: Biobaby.005   /
Barkod: 8680512600268
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Güneş sonrası cilt üzerinde oluşan zararın görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve yumuşatır.
 

Ürün Faydası


Omega-7 kaynağı olan kır iğdesi yağı cilt yüzeyinin maruz kaldığı ışınlardan dolayı gördüğü zararın görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Zeytinyağı cildi nemlendirir. Omega-3 kaynağı olan ceviz yağı ve allantoin cilt görünümünü yeniler. Panthenol cildi nemlendirir ve yumuşatır.
 

Kullanım Şekli


Biobaby Pişik Kremi’nden bir miktarı önleyici olarak yeterli sıklıkta,  giderici olarak da her bez değişiminde kızarık ve pişiğin olduğu bölgelere kalın bir tabaka halinde uygulayınız. Uygulamadan önce cildin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz.
 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Biota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR