Bioderma Atoderm Intensive Göz Çevresi Kremi 100 ml

Marka:
Ürün Kodu: Bioderma.165   /
Barkod: 3701129801963
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Çok kuru, hassas ve yoğun kuruyan göz çevresi 

 
 

Ürün Faydası


Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Formülündeki Skin Barrier TherapyTM patenti sayesinde yoğun cilt kuruluğuna neden olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı olur.

3’ü 1 arada etki sunar.

1- Yatıştırır: Göz çevresi bölgesindeki rahatsızlık, kuruluk ve kaşıntı hissinin yatıştırılmasına destek olur. Göz çevresinde oluşan kızarıklığı da gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki enoksolon sayesinde kaşıntı hissine neden olan faktörleri gidermeyi hedefler.

2- Onarır: Zarar görmüş hassas göz çevresini onarmayı hedefler. Formülündeki LipigeniumTM Teknolojisi sayesinde cildin koruyucu bariyerinin yeniden yapılandırılmasına destek olur. Patentli Skin Barrier TherapyTM* kompleksi sayesinde de yoğun cilt kuruluğuna sebep olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını önlemeye yardımcı olarak ciltte meydana gelen rahatsızlık hissine karşı etkili bakım sunar.

3- Makyajı ve kiri nazikçe temizler.
 

Kullanım Şekli


Gün içerisinde bir veya iki kez kuruyan hassas göz çevresine uygulayın. Sabahları bakım ürünü olarak kullanılabilir. Akşamları bir pamuklu yardımıyla bir bakım ürünü ve / veya makyaj temizleyici olarak kullanılabilir.

YOĞUN GÖZ ÇEVRESİ İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLEN BİR BAKIM ÜRÜNÜ olarak hem atak dönemlerinde hem de ara dönemlerde kullanılabilen yenilikçi bir bakış açısına sahiptir. Hem temizlik hem de bakım ürünü olarak geliştirilmiştir. Yoğun kuruyan hassas göz çevresini onarmaya ve yatıştırmaya yardımcı olurken makyajı da temizler.

 Tubairless™ Teknolojisi sayesinde içerisinde bulunan kese sayesinde ürünün hava ile temasını kısıtlayarak formülasyonun dış etkenlerden etkilenmesini önlemeyi hedefler. Aynı zamanda bu teknoloji sayesinde kullanım miktarını da optimum seviye belirlemek mümkündür.  

GÜNLÜK TEMİZLEYİCİ / MAKYAJ TEMİZLEYİCİ OLARAK:

 1- Uygulama: Üst göz kapağına ürünü küçük noktalar halinde uygulayın.

2- Temizleme: Ürünü tüm göz kapağının üzerine yayın ve hafif dairesel bir şekilde masaj yaparak makyajınızı nazikçe temizleyin.

 *Makyajınızı bir pamuk yardımıyla göz çevresindeki yoğun kuruluğun çok fazla olmadığı ara dönemlerde yapın. Atak dönemlerinde ise göz çevresindeki yoğun kuruluğu tetiklememesi için makyaj yapılmaması önerilir. 

 Günlük kullanıma uygun olup kortikoidlerle kombine olarak göz çevresi ve yüz bölgesinde kullanılabilir. Kontakt lens kullanıcılarının, bebek (prematüre bebekler hariç), çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.  Durulama gerektirmez. 

 Cilt kuruluğu devam ederse bir sağlık uzmanına danışınız. 
 

  

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoire Bioderma / Naos İs
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR