Bioderma Photoderm Max Aquafluid Karma ve Yağlı Ciltler için Renksiz SPF50 Güneş Koruyucu 40ml

Marka:
Ürün Kodu: Bioderma.098   /
Barkod: 3701129807385
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Güneşin zararlı etkilerine karşı korunmaya yardımcıdır, Nemlendirici etkiye sahiptir
 

Ürün Faydası


Parlamayı en az seviyeye indirmeye yardımcı akışkan dokulu güneş koruyucu. Güneş kaynaklı erken cilt yaşlanmasının önlenmesinde yardımcı olur. Ultra hafif , su bazlı ve renksiz dokusu uygulama esnasında beyaz izler ve yağlı bir tabaka bırakmaz. Parlamayı önlemeye yardımcı akışkan dokuya sahiptir. Güneşe karşı çok hassas ve toleranssız ciltler. Solgun ve çilli ciltler. Çok yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltler  
 

Kullanım Şekli


Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır Güneşe çıkmadan ve suya girmeden önce bol miktarda ve eşit bir şekilde uygulanır Kullanılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden sonra yeniden tekrarlanmalıdır.
 

Uyarılar


Bir güneş koruyucu ürünü kullanırken bile, güneşte çok uzun süre kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde temiz suyla iyice durulayın.
 

İçermez

 

Paraben İçermez, Parfüm İçermez


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoire Bioderma / Naos İs
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Yağlanma eğilimi olan cilt yapılarına uygun hafif akışkan yapısıyla ciltte beyaz bir doku bırakmaz Gün boyunca yüksek koruma sağlar. Yağlı bir doku bırakmaz, siyah nokta oluşumunu engeller ve yaşlanma etkilerini azaltır Kızarıklığın önüne geçer, cilde kolayca yayılır bulaşma yapmaz. Kullanımı :Sabah temizlenmiş cilde Tonikten sonra bir fındık tanesi alıp cilde tamponlayarak uygulayın ihtiyaca göre tekrarlayın.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Bioderma Photoderm Max Aquafluid Karma ve Yağlı Ciltler için Renksiz SPF50 Güneş Koruyucu 40ml Güneşin zararlarından cildi mutlaka korumak gerekiyor . aksi takdirde kalıcı lekeler ve hasar oluşabilir yağlı ciltler için olan bu harika ürün yapısı çok hafif ciltte ağırlık yapmaz gün boyunca parlamayı önler bakteri oluşumunu engeller cildin nemini korur güvenle kullanabilirsiniz kullanımı sabah temizlenmiş ve bakımı tamamlanmış cilde koruyucuyu uygulayın dilerseniz üzerine makyaj yapabilirsiniz.ÇOK SATANLAR