Bioderma Photoderm Max Spray 400 ml SPF 50+ / UVA 33

Marka:
Ürün Kodu: bioderma.213   /
Barkod: 3701129804087
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Bioderma Photoderm Max Spray 400 ml SPF 50+ / UVA 33
 
ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından cildin korunmasına katkılı güneş spreyi, formülündeki Hücresel BioprotectionTM patenti ile güneşe karşı yüksek koruma sağlar, hassasiyetin oluşmasını önler. 
Güneş kaynaklı erken cilt yaşlanmalarının önlenmesine destek olur, hücrelerin korunmasına katkı sağlar. Ultra hafif dokusu ile uygulama kolaylığı sağlar ve cilt tarafından hızlıca emilir. 
 
KULLANIM TALİMATI:
Gündüz cilt bakım rutininiz içerisinde güneşe çıkmadan veya denize girmeden en az 20 dakika önce bol ve eşit miktarda ürünü cildinize uygulayın. Göz çevresi ile temas ettirmeyin. 
Ürünün cilt tarafından atılmasını sağlayacak durumlarda (yüzme, terleme, spor vs.) işlem tekrarlanmalıdır. Her 2 saatte bir ürünü uygulamayı tekrar edin.
 
ÜRÜN İÇERİĞİ:
Aqua/Water/Eau, Dıcaprylyl Carbonate,  Methylene Bıs-Benzotrıazolyl Tetramethylbutylphenol, Diisopropyl Sebacate, Butyl Methoxydıbenzoylmethane, Bıs-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Trıazıne, Glycerin, Decyl Glucosıde, 
Methylpropanedıol, C20-22 Alkyl Phosphate,  Cyclopentasıloxane, Ethylhexyl Methoxycrylene, C20- 22 Alcohols, Pentylene Glycol, Mıcrocrystallıne Cellulose, Dısodıum Edta, 1,2-Hexanedıol, Caprylyl Glycol, Mannıtol, Xylıtol, 
Propylene Glycol, Cıtrıc Acıd, Sodıum Hydroxıde, Rhamnose, Xanthan Gum, Ectoin, Tocopherol, Fructoolıgosaccharıdes, Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde, Lamınarıa Ochroleuca Extract.

Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoire Bıoderma / Naos İs

 
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: 
Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, 
tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. 
Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. 
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. 
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR