Bioxcin Genesis Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300ml Kuru-Normal Saç

Marka:
Ürün Kodu: Bioxcin.001   /
Barkod: 8697432090277
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bioxcin Şampuan saç dökülmesine karşı bakım sağlamaya yardımcıdır. Kepeğe karşı bakım sağlar, kepeğin yeniden tekrarlanmamasına destek sağlar.
 

Ürün Faydası


Bioxcin Genesis Şampuan saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak istyenler için güçlü formüle ve bitkisel içeriğe sahiptir. amino Asit Complex, Biıtinyl - GHk ve Biocomplex B11 aktif içerikleriyle saç dökülmesinme engel olur, güçlendirir ve sağlıklı saç oluşumu destekler. - Kütikül tabakasını onarır ve bazik amino asitlerle saç gücünü ve parlaklığını artırır.

- Saç kılını restore eder.

- Saçın nem bağlama yeteneğini geliştirir. Saça parlaklık, ışıltı ve canlılık kazandırır.

- Sağlıksız saçta yüzey hidrofobisini artırarak saç onarımını sağlar.

- Doğal nemlendirme özelliği bulunmaktadır.

- Vitaminler ve Minerller açısından zengin içeriğe sahiptir. Saç tellerinin hasar almaktan korur. 

- Saç dökülmesine karşı etkilidir.
 

Kullanım Şekli


Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur. Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için düzenli kullanımı tavsiye edilir. 
 

Uyarılar


Kuru ve Normal Saçlar için
 

İçermez

Bioxcin Şampuan bitkisel kaynaklıdır. pH değeri saç derisine uygun olup, ciltte herhangi bir alerjiye neden olmaz. Renklendirici içermez.Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Biota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Boxcin Genesis Şampuan saç dökülmesi problemi yaşayan veya saçlarını korumak isteyenler için formüle edilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır. Bioxcin markasına özel Biocomplex B11 patentli içeriği ile saç dökülmesine engel olur, saç soğanı dediğimiz saç köklerini güçlendirir ve sağlıklı saç oluşumunu destekler. Saçın ihtiyacı olan vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Omega 3 ve Omega 9 Doymuş Yağ Asitleri açısından zengin formülü saç dökülmesine karşı oldukça etkilidir. Kuru ve normal saç tipine uygun olan bu özel formül, saç tellerini sertleştirmeden, yumuşak ve nazikçe saç derinize temizlik yapar. Kullanım önerisi; birinci yıkamada saçı günlük kirden arındırdıktan sonra ikinci yıkamada şampuanın saçımızda 2 dakika kadar kalmasını sağlamak ve mümkünse avuç içlerimizle hafifçe masaj yaparak saç derisinde kan dolaşımını hızlandırmak gereklidir.ÇOK SATANLAR