Bioxcin Keratin Complex Tablet Takviye Edici Gıda 60 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Bioxcin.033   /
Barkod: 8680512627654
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı

Forte Keratin Complex Tablet Amino Asit Kompleksleri, Biotin ve Çinko içeren takviye edici gıdadır.
 

Ürün Faydası


Hydrolize Keratin enzimatik hydroliz tekniği ile konsantre keratin proteininden üretilir. Hydrolize Keratin proteini ve içerisindeki amino asitler vücut tarafından çok daha hızlı emilir ve hızlı şekilede kana karışarak keratin sentezler.

Üzüm Çekirdeği Ekstresi prosiyanidinler içermesi nediniyle kıl epitel hücresi büyümesini destekleyici aktiviteye sahiptir. Saç folekül hücrelerinin çoğalmasını uyarır. Saçın telojen fazdan anajen faza geçişini etkiler.

Isırgan Otu Ekstresi anajen fazı kısaltan ve saç foleküllerinin küçülmesine neden olan etkilerini ortadan kaldırır. 

Turp Ekstresi kükürt içeren sağlıklı saç, c,ilt ve tırnaklar için önemli bileşenlerden birisidir.

Sarımsak Ekstresi Antiseptik, Antiviral ve Antibikrobiyal özelliktedir.

Çinko saç, cilt tırnak sağlığında kullanımı çok önemlidir. Saç ve tırnağı oluşturan protein olan keratinin oluşmasında rol oynayan önemli bir mineraldir.

Selenyum-Vitamin B3 - Vitamin B5 - Biotin Saç dökülmesini engeller cildin ve saçın sebum dengesini düzenler, cilt dokusunu ve tonunu iyileştirir. 
 

Kullanım Şekli

Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 2 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.
 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Biota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Günde 2 Tablet
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR