Bioxcin Quantum Bio Activ Serum 15x6ml

Marka:
Ürün Kodu: Bioxcin.013   /
Barkod: 8680512611967
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Saç tellerini besleyerek saç dökülmesini gidermeye yardımcı olur.
 

Ürün Faydası


Bioxcin Quantum Serum şampuandan daha yoğun etken madde konsantrasyonları kullanarak üretilmiştir. Bio- ActivPeptides ile hedeflendirilmiş onarım sağlar ve ilk kullanımdan itibaren saçların daha kalın ve gür görünmesini sağlar. Saç köklerini besler ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. İçeriğinde flavonoidler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır.Aminoasitler ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formüldür. Düzenli ve sürekli kullanımda büyük ölçüde etki gösterir.-Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.

- Mineraller ( Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum ) : Saçları besler.

- Flavonoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin ) : Saç tellerini hasarlardan korur.

- Doymamış Yağ Asitleri ( Omega-6, Omega-9 ) : Saç dökülmesine karşı etkilidir.


 

Kullanım Şekli

Saçlar yıkandıktan sonra nemli saça uygulanır.

Serum, öncelikle dökülmenin yogun oldugu bölgeye, sonrasında tüm saç ve saç derisine yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır, durulanmaz.

Saçlar kurutulur.

Kuruduktan sonra gerekli hacim için bir fırça yardımıyla şekillendirme sağlanır.

15 adet ampul 1 aylık kullanım içindir. (2 günde 1 ampul).

Her ampul bir defaya mahsus kullanılır ve aksamları kullanılması tavsiye edilir.

Daha etkili bir sonuç için Bioxcin Quantum Şampuan ile bile beraber kullanılması tavsiye edilir.

 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Biota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR