Bisolnatur Şurup 128 Gr

Marka:
Ürün Kodu: Bisolnatur.001   /
Barkod: 8699809575202
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


%100 doğal içeriklerden oluşan Bisolnatur, bitki özleri karışımı içerir.
 

Kullanım Şekli


1-6 yaş arasındaki çocuklar; günde iki doz başına 1 ölçü (5ml), 6 yaş üstü çocuklar; günde iki kez 2 ölçü (10ml), Gerektiğinde kısa aralıklarla günde 4 defaya kadar kullanılabilir.
 

Uyarılar


Kullanmadan önce çalkalayınız. Açıldıktan sonra, her kullanımda şişeyi sıkıca kapatınız. Ürünü, şişeyi açtıktan sonra 3 ay içerisinde tüketiniz. Her kullanımdan sonra ölçü kaşığını iyice yıkayınız.
 

İçermez

Alkol, Gluten, Yapay Tatlandırıcı, Koruyucu İçermez


Menşei: İtalya
Üretici / İthalatçı: Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd. Şt
Kullanım Zamanı: Sabah Akaşm
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR