%5indirim
59,90 TL 56,91 TL

En İyi Bit Şampuanı Fiyatları ve Bit Spreyi - Welldermo

Paranit Bit Şampuanı Nedir?

Özellikle okul çağındaki bir çocuğun ebeveynleri bilir ki, bit salgınları baş edilmesi oldukça zor durumlardan bir tanesidir. İnsan derisinde konaklayarak yaşamını sürdüren bu canlılara bu kadar cazip gelen şey ise saç tellerine kolayca tutunabilmeleri ve hayatlarını sürdürebilmeleridir. Üstelik sanıldığı gibi bitler sadece kirli ve hijyeni eksik saçlarda değil, bakımlı her çeşit saçta da görülebilmektedir. Yaş, cinsiyet, temizlik gibi hiçbir durumun etkisi olmayan bu canlılar için önemli olan tek şey rahatça konaklayabilmektir. İlk olarak kendini kaşıntı ile belli eden bitler, kafa derisini tutunduktan sonra üremeye başlarlar. Zamanla çoğalan koloni ise kendine başka konak aramak için kişinin çevresindekilere geçebilmektedir. Bu yüzden tam da böyle zamanlar için geliştirilen Paranit bit şampuanı yüksek etkiye sahiptir. Çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerde de kullanılabilen bu ürün, bit ve pirelerin boğularak öldürülmesini sağlarken özenli bir arındırma ile bu sorundan tamamen kurtulmanıza yardımcı olabilmektedir.
 

Bit Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Diğer şampuanların aksine kuru saça uygulanan bit şampuanı kullanımına başlamadan önce, saçı iyice tarayarak ürünün bütün saç derisine nüfus etmesi için hazırlamalısınız. Ardından başın ön kısmı, ense bölgesi ve kulak üstlerine çok daha fazla dikkat ederek eşit miktarda şampuanı yaymalısınız. 10 dakikalık bekleme süresinin ardından durulama kısmına geçilerek bol su ile yıkamalısınız. Uygulamanın ardından saçları ince dişli bir tarakla tarayarak ölü bit ve sirkelerin uzaklaştırılması gerekmektedir. Ayrıca bir dahaki uygulamaya kadar aradan bir hafta geçmesini beklemelisiniz. Göz ve ağızla temasından kaçınmak da dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli noktadır.
 

Bit Şampuanı Fiyatları Nelerdir?

Welldermo olarak her zaman kaliteden yana olan tercihlerimizi en uygun fiyatlarla birleştirerek sizlere sunmayı kendimize bir ilke olarak görüyoruz. Dermokozmetik alanında sunduğumuz pek çok koleksiyon arasında yer alan Paranit bit spreyi ve bit şampuanı da bunlardan biri olmakla beraber avantajlı kampanyalarla birlikte bünyemizde yer alıyor. İhtiyaçlarınızda yönelik seçkilere en özel fiyatlarla sahip olmak için, çeşitli ödeme seçenekleri arasından sipariş oluşturmaya hemen şimdi başlayın!