Black Friday İndirimleri 2021 Ne Zaman?

Black Friday İndirimleri 2021 Ne Zaman?

Black Friday İndirimleri 2021 Ne Zaman?

Black Friday indirimleri 2021 ne zaman? Tarihi 1960'lı yıllara dayanan Black Friday indirimleri için geri sayım başladı. ABD'de Şükran Günü'nden sonraki ilk Cuma olan Black Friday, hem e-ticaret sitelerinde hem de büyük mağazaların olduğu mağazalarda yoğun ilgi görüyor. İndirimler daha fazla ve şirketlerin geçmişe göre daha büyük kampanyalar yürüttüğünü görebiliriz. Giyime, teknoloji ürünlerine ve hatta arabalara yansıyan Kara Cuma'da mağazalar çok erken açılıyor ve geç kapanıyor. Beklediğiniz ürünü almak ve indirimli tutarlardan birçok ürünü daha ucuza getirmek için Black Friday İndirimleri 2021 ne zaman? gelin birlikte bakalım.

 

Black Friday Ne Zaman Başlayacak?

Black Friday, Amerika Birleşik Devletleri'nde Şükran Günü'nden sonraki ilk Cuma ve 1932'den beri tatil alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul ediliyor. Black Friday 26 Kasım 2021 Cuma gününe denk gelmektedir. Türkiye’deki indirimler için de Kasım ayını bekleyebiliriz. Kasım’ın son haftası başlayacak olan indirim gününde birçok indirim yakalayabilirsiniz. Kimi yerde bir gün süren indirimler kimi yerde bir hafta boyunca sürmektedir. Yıl boyunca en büyük alış veriş indirim günü olarak kabul edilen Black Friday, şu an dünyada en çok alışverişin yapıldığı gün diyebiliriz. Welldermo ‘da Black Friday indirimleri ile dermokozmetik ve kozmetik alışverişlerinizin ilk adresi olmaya devam ediyor. İndirimli ürünler ile siz de yılın büyük indirimlerinde ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Black Friday Nasıl İndirimleri Kapsar?

Black friday indirimleri beklenmedik kampanyalarla sizi bekliyor. Kara Cuma resmi tatil olarak kabul edilmemekle beraber yurtdışı ülkelerinin yanı sıra ülkemizde de Black Friday var ve Welldermo kendi ürünleri özelinde de indirimler sunuyor. Son yedi yılda, bugün indirim sunan şirketlerin kârları istikrarlı bir şekilde arttı. İlk olarak 1961'de Kara Cuma'da gazetelerde bahsedildi. Philadelphia'da bu gün yoğun trafik ve alışveriş zorlukları nedeniyle bu adı aldı. Son yıllarda, Black Friday, insanlar ve dükkânlar tarafından olumlu karşılandı. E-ticaret firmalarının da bu akıma kapılmasıyla beraber artık mağaza önleri yerine bilgisayar ekranları önünde sıraya duruyoruz. Welldermo indirimleri neleri kapsar? Büyük Kasım’da hep beraber görüyor olacağız. Yıl boyunca almak istediğiniz kozmetik ürünlerini, sağlık ve medikal malzemelerini Black Friday 2021 zamanında Welldermo’dan çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Böylelikle iyi bir indirim yakalamış olur ve de istediğiniz ürün veya ürünlere ulaşmış olursunuz.

 


Diğer tüm bloglar