Blue Drop

Blue Drop Hijyen Ürünleri Neler?

El temizliğini sağlamanın ve korumanın en pratik yolu olan temizleme jelleri, Blue Drop kalitesinde sizlere sunulur. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürün kategorisi içerisinde dış ortamlarda bile el hijyenini korumanıza yardımcı olacak seçenekler yer alır. Ellerinizi sabunla ve suyla yıkayabileceğiniz zamanınız veya imkânınız olmayabilir. Özellikle dışarıda iken böyle bir olanak söz konusu değildir. Markanın el temizleme jelleri, bu durumlarda kurtarıcınız niteliğindedir. Sürekli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz boyutları, kullanım sürecini daha konforlu hale getirmektedir.

Blue Drop Dezenfektan Alkol Oranı Kaç?

Markanın sunduğu dezenfektanların ürün formülleri sürekli olarak yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Sayfamızda yer alan temizleme jelleri, alkol bazlı formüllere sahiptir. Ürünler arası oranlar değişmekle birlikte, dezenfektanlarda yer alan alkol oranı ortalama %70 olarak belirtilir. Alkol bazlı bir dezenfektan olması, beraberinde etkili bir performans getirmektedir. Bakteri, virüs, kir ve istenmeyen unsurların, cilt yüzeyinden uzaklaştırılmasına yardımcı olmaktadır. Formülünün cilt dokusu ile uyum gösterecek şekilde hazırlanmış olması, gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanmanızı mümkün kılmaktadır.

Blue Drop El Temizleme Jeli Fiyatları Ne Kadar?

Sayfamızda yer alan Blue Drop ürünlerinin fiyat aralıkları, paket hacimlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Paket hacimlerinde sunulan bu çeşitlilik kullanım ihtiyaçlarınıza ve kişisel tercihlerinize uygun seçimi yapmanızı mümkün kılmaktadır. 100 ve 250 mililitrelik paketler, sıklıkla tercih edilen ürün hacimlerinden bazılarıdır.
İndirimli Blue Drop Ürünleri Neler?
Welldermo olarak Blue Drop markasının tüm ürünlerini olabilecek en uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunmaktayız. Bu ürünlerin çeşitli hacimdeki seçeneklerinde kampanyalar ve indirimler yer almaktadır. Kategorimizden bu fırsatları takip edebilir, uygun fiyat aralıklarından yararlanabilirsiniz.
Blue Drop Ürünleri Nereden Alınır?
İhtiyaç duyduğunuz tüm el temizleme jellerine, internet üzerinden alışverişin konforuyla sahip olabilirsiniz. Sayfamızda sizlere sunduğumuz kategoride yer alan tüm dezenfektanlar, online alışveriş süreci kapsamındadır. İndirimli fiyat aralıklarımızı, güvenli ödeme sürecimiz ile karşılayabilir, alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ürün özellikleri ve Welldermo online alışveriş süreci hakkında aklınıza takılan sorulara, bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan hijyen standartlarınızı yükseltecek jeller alabilirsiniz.