Burt’s Bees Bebek Pişik Kremi 85gr

Marka:
Ürün Kodu: BurtsBees.016   /
Barkod: 792850030510
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bebeğinizin cildinin ihtiyacı olan nemi muhafaza etmeye yardımcı olur ve istenmeyen nem kaybını önlemek için doğal bir bariyer oluşturur.
 

Ürün Faydası


Bebeğinizin hassas cildi için geliştirilen pişik kremi içeriğindeki A ve E vitaminleri Bebeğinizin cildini beslerken Çinko Oksit ve Balmumu ise bebeğinizin cildinde ihtiyacı olan nemi muhafaza etmeye yardımcı olur ve istenmeyen nem kaybını önlemek için doğal bir bariyer oluşturur
 

Kullanım Şekli


Her bez değişiminde ve ihtiyaç duydukça özellikle bebeğinizi uyutmadan önce uygulayın.
 

 

 


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Kozmoklinik Kozmetik ve Medika
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Yapısı: Krem
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR