Burts Bees Annelere Özel Vücut Bakım Yağı 115ml

Marka:
Ürün Kodu: BurtsBees.019   /
Barkod: 792850761001
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


cildinizi yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur ve esnekliğini, nemini korumayı destekler.
 

Ürün Faydası


Annelerin ciltlerine özgü geliştirilen %100 doğal besleyici vücut yağıdır. Zengin içeriğindeki Tatlı Badem Yağı ve Limon Yağı cildinizi yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. E vitamini ile cildinizin esnekliğini ve nemini korumayı destekler. Cildi uzun süreli nemlendirerek kuruluk ve nemsizliğe karşı korumaya çalışır. Aynı zamanda siz ve bebeğiniz için rahatlatıcı bir masaj yağı olarak da kullanılabilir.
 

Kullanım Şekli


Temizlenmiş cildinize bolca ürünü masaj eşliğinde uygulayın. Nemi en iyi şekilde hapsetmek için duştan hemen sonra kullanın.
 

 

 


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Kozmoklinik Kozmetik ve Medika
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Yapısı: Yağ
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR