Carlson Fish Oil Omega 3 Liquid Şurup Limon 200 ml

Marka:
Ürün Kodu: Carlson.002   /
Barkod: 8697781960016
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Balık Yağı Desteği İçeren Takviye Edici Gıda
 

Ürün Faydası


Üstün tat ödüllü ve çeşitli toksik maddelerden arındırılarak üretilen Carlson Omega 3, çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun bir balık yağı takviyesidir. Esansiyel yapısından dolayı vücutta üretilemeyen Omega 3, özellikle balık yağından elde edilebilen bir yağ asididir. Faydalı etkinin görülebilmesi için, günlük alım miktarına (250 mg DHA) ek olarak 200 mg DHA alınması gerekir.FDA ve IFOS Kalite Standarlarından saflığı onaylanarak üretilen Carlson Omega 3, kapsül yutmada zorluk çeken bireylere alternatif bir balık yağı takviyesidir.* Faydalı etkinin sağlanabilmesi için günde 250 mg EPA ve DHA tüketilmesi gerekir.** Faydalı etkinin sağlanabilmesi için günde 250 mg DHA alınması gerekir.Carlson Omega 3 Balık Yağı Şurup 200 ml özellikleri:- Servis başı 1,6 gram Omega 3 içeriyor.- Trigliserid form- Çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun- Üsün tat ödüllü- FDA ve IFOS Kaltie Standartlarında üretim- Toksik maddelerden arındırılmış- Sıvı formu ile kolay emilim sunar
Kullanım Şekli


Yemeklerle birlikte günde 1-3 tatlı kaşığı alınabilir.
 

Uyarılar


Tercihen gıdalarla birlikte alınmalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza veya eczacınıza danışın. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.
 

 


Menşei: A.B.D.
Üretici / İthalatçı: Palmiye İlaç Kimya Ve Gıda San
Kullanım Zamanı: Akşam

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR