Caudalie Vinopure Akne Karşıtı Serum Set & Arındırıcı Temizleme Jeli & Arındırıcı Tonik

Marka:
Ürün Kodu: Caudalie.098   /
Barkod: 3522930028314
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Doğal salisilik asit, üzüm polifenolleri ve organik esansiyel yağlar yönünden yoğun formülüyle bu serum hafif bir dokuya sahiptir ve cilde temas ettiği anda kusurların görünümünü gözle görünür şekilde azaltıp cildi ve gözenekleri sıkılaştırır. Cilt arınır, yumuşak bir his ve aydınlık bir görünüm kazanır. Cildinizi kurutmadan Yağ dengesini sağlayan akne karşıtı bu serum pürüzsüz bir cilt için ideal.
 

Ürün Faydası


Caudalie Vinopure Akne Karşıtı Serum: Doğal salisilik asit, üzüm polifenolleri ve organik esansiyel yağlar ile zenginleştirilen konsantre formülüyle bu serum hafif dokusuyla cilt tarafından anında emilerek kızarıklık görünümü azaltır, gözenekleri sıkılaştırır ve pürüzlü görünümü azaltır. Cilt arınır, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Hafif jel yapısıyla cilt tarafından anında emilerek cildi canlandırır ve dengeler. İçeriğindeki esansiyel yağların birleşimiyle %100 doğal ve hafif dokusu her uygulamada cildi canlandırıcı etki sunar. Kızarıklık görünümünü azaltır Cilt dokusunu düzeltir Gözenkekleri arındırır & sıkılaştırır Işıltılı görünüm kazandırır.Caudalie Vinopure Arındırıcı Temizleme: Canlandırıcı jel yapısıyla cildi kurutmadan temizlemeye ve arındırmaya yardımcı olur. Yüksek oranda doğal içeriğiyle hassas ancak etkili şekilde arındırmayı, sıkılaştırmayı, ciltteki pürüzleri azaltmayı destekleyici etki sunar. Esansiyel yağlar, salisilik asit içerir.Caudalie Vinopure Akne Karşıtı Arındırıcı Tonik: Karma ciltlerin bakım rutinindeki anahtar adımı Vinopure Toner içeriğindeki doğal salisilik asit, üzüm polifenolleri ve organik esansiyel yağlarla* cildi arındırır ve günlük cilt bakım rutinine hazırlar. Cilt anında arınır, gözenekler sıkılaşır ve pürüzlü görünüm azalır. Suya benzer akışkan yapısıyla cilde anında ferahlatıcı etki sağlar. İçeriğindeki esansiyel yağların birleşimiyle %100 doğal ve hafif dokusu her uygulamada cildi canlandırıcı etki sunar. Arındırır Kızarıklık görünümü azaltır Cilt dokusunu düzeltir Gözenekleri sıkılaştırırKullanım Şekli


Caudalie Vinopure Akne Karşıtı Serum:Cilt tarafından emilmesi için krem uygulamadan önce 1-2 dakika bekleyin. Eğer cildiniz uygulamadan sonra çok kurulaşıyorsa günde sadece 1 kez uygulayın. Caudalie Vinopure Arındırıcı Temizleme: Sabah ve akşam nemli cilde masaj yardımıyla hafif köpürtülerek uygulanır. Ardından durulanır. Göz çevresine uygulanmamalıdır. Caudalie Vinopure Akne Karşıtı Arındırıcı: Sabah ve akşam temizlenmiş cilde pamuk yardımıyla uygulayın. Durulama gerektirmez.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Caudalie İstanbul Kozmetik Ürü
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR