CaudalieWinter Duo Set Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 4,5 gr & El ve Tırnak Bakım Kremi 30 ml

Marka:
Ürün Kodu: Caudalie.132   /
Barkod: 3522930027355
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydası

Caudalie nemlendirici dudak bakım kremi besleyici üzüm çekirdeği yağı ve antioksidan üzüm polifenolleri ile zenginleştirilmiş olan bu dudak bakım ürünü kuruyan dudakları kalıcı olarak yatıştırır ve korur. Anında eriyen dokusu yağlı bir his bırakmaz ve dudaklarınızı nemlendirir. Hafif vanilya ve portakal notaları içeren kokusuyla bu ürün gün boyu koruma için dudaklarınızda kalır. Dudaklarınızı pürüzsüzleştirir ve yatıştırır.

Caudalie onarıcı el ve tırnak bakım kremi kuru elleri yağlı bir his bırakmadan besler ve onarır, kurumaya ve dış etmenlere karşı korur. Gerginlik hissini yatıştırır, cildi yumuşatır ve tırnaklar ile kütikülleri güçlendirir. Oldukça besleyici özelliğe sahip avokado yağı ve zeytinyağı bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Bu sayede rahatsızlık hissini azaltır ve cildi nem kaybına karşı korur.

Kullanım Şekli

İstenilen sıklıkta dudaklarınıza uygulayınız.

Onarıcı El ve Tırnak Bakım Kremi'ni ellerinize tırnaklar ve kütiküller de dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. Avuç içinize fındık büyüklüğünde krem alın ve hafif bastırarak dışa doğru masaj yapın. Sonrasında parmaklarınızın arasına da masaj yapın ve parmaklarınızı teker teker çekerek uygulamayı tamamlayın.


Menşei: Caudalie
Üretici / İthalatçı: Caudalie İstanbul Kozmetik Ürü
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR