Celloxy

Celloxy Ne İçin Kullanılır?

Metabolizmaya destek sağlayan ve vücuda gerekli unsurları sunan içeriklere sahip Celloxy damla ürünleri bulunmaktadır. Pratik bir kullanım sürecine sahip olan ürünler, genellikle yemekten 15 dakika kadar önce aç karnına tüketilmektedir. Celloxy farklı formülleri bulunan ve kişiye özel kullanım ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler sunmaktadır. Welldermo olarak sizlere sunduğumuz tüm ürünleri sıralayarak Celloxy markasından ulaşabileceğiniz gıda takviyelerine ve sağladıkları faydalara göz atabilirsiniz.

Celloxy Damla Ne İşe Yarar?

Celloxy damla, içeriğinde mineraller, vitaminler , multivitaminler ,  elektrolitler ve amino asitler içermektedir. Celloxy oksijen damla ürün seçeneklerinde formül içerisinde, çözünmüş oksijen de bulunmaktadır. Bu unsurların vücuda dengeli ve uygun oranlarda katılmasına yardımcı olmaktadır. Sayfamızda yer alan Celloxy oksijen damla gibi ürünlerin pratik kullanım süreci, sıklıkla tercih edilmelerini sağlayan nedenlerinden sadece birisidir.

Celloxy Silica Nasıl Kullanılır?

Silica serisi, markanın popüler ürünlerinden bir diğeri olan Celloxy same ile benzer kullanım süreçlerine sahiptir. Celloxy markasının Silica damlaları, içerisinde 40 günlük kullanım miktarına yetecek paketler halinde sunulmaktadır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere Celloxy damla, su veya meyve suyuna damlatılarak içilmektedir. 15 damla, bir bardak (200 ml) su veya meyve suyuna katılmalıdır. Bu oran, ürün formüllerinin etkisini göstermesi için ideal özelliktedir.
Celloxy DNA RNA Nedir?
Sayfamızda Celloxy same serisinin yanı sıra, DNA RNA damlaları da bulunmaktadır. İsminden de anlaşıldığı gibi bu ürün seçeneği formüllerinde DNA ve RNA içermektedir. Yemeklerden yaklaşık 15 dakika önce aç karnına kullanılan bir sprey niteliğindedir. Diğer ürünlerden farklı olarak bir sıvıya karıştırılmadan kullanılmaktadır. Bunun yerine dil üstüne 3 kere sıkılarak tüketilmesi gerekir. Günde iki kere, dil üstüne üç sprey sıkımı, toplamda 1 mililitrelik ürüne denk gelecektir.
Celloxy W Ne İşe Yarar?
Celloxy W, sadece akşamları tüketilen ve oldukça kapsamlı bir formüle sahip ürünlerdir. Celloxy W içilmeden 3 saat önce hiçbir şey yenilmemelidir. İçildikten sonra (su hariç) sabaha kadar hiçbir yenilmemesi önemlidir. Formülünde yer alan elektrolitlerin tam etkisini gösterebilmesi için bu Celloxy W tüketim şekline özen gösterilmesi gerekir. Celloxy ürünlerine uygun fiyat avantajıyla sitemizden ulaşabilir güvenle sipariş verebilirsiniz.