Celloxy DNA-RNA İçeren Gıda Takviyesi 30 ml

Marka:
Ürün Kodu: Celloxy.006   /
Barkod: 8682689644052
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda
 

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
 

Kullanım Şekli


11 Yaş ve üzeri yetişkinler tarafından günde 2 defa (Sabah ve Akşam yemeklerden 15 dakika önce ) dil üstüne 3 er puf (spre)sıkılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. 2x3 puf (sprey)=1 mldir
 

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine gecmez. İlaç değldir.Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.Göz temasından kaçınınız,göze temas ederse bol su ile yıkayınız.
 

 Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR