CeraVe Spf 25 52ml Nemlendirici Yüz Kremi

Marka:
Ürün Kodu: CeraVe.003   /
Barkod: 3337875597487
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Normal ve Kuruya Dönük Ciltler İçin Nemlendirici özellği olan Güneş koruyucu Krem
 

Ürün Faydası


Kolayca emilen akışkan formülü ile cildi nemlendirir ve koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur.Yüz ve boyundaki koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken gün boyu nemlendirme sağlar.Koku içermeyen bir formüle sahiptir ve hassas ciltler kullanabilir. Kontrollü salınım ile gün boyu nemlendirme sağlar.
 

Kullanım Şekli


Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulayın. En az 2 saatte bir yeniden uygulayın. 6 aydan küçük çocuklar için doktora danışın.
 

 


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Zamanı: Sabah
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR