Cracare Aloe Vera Özlü 3 Aşamalı Yüz Maskesi

Marka:
Ürün Kodu: Cracare.001   /
Barkod: 8809008929663
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Aloe Vera’nın cilde yararları kızarmış cildi sakinleştirir ve kızarıklıkları giderir. Yara izlerini hafifleten özellikler içerir. Serbest oksijen radikallerinden cildi korur ve cildin yaşlanmasını önler. Ölü derilerin ciltten ayrılmasını kolaylaştırır.1. Adım besleme

Cildinizin ihtiyacı olan besleyici besinleri cildinize empoze eden aktif ampuldür.2. Adım nemlendirme ve dinlendirme 

Özel üretim mikro fiber bez maske hem bir önceki adımda kullanılan ampulün cilde nüfuz etmesine yardımcı olur hem de cildi nemlendirir ve dinlendirir.3. Adım besinleri koruma

Son adım olarak nemlendirmeye yardımcı krem cildinizi pürüzsüzleştirir. Ayrıca tüm nemi cilde hapseden bir tabaka oluşturmaya yardımcı olur.3 aşamalı maskenin diğer maskelerden farkı etkili maddelerin cilde daha iyi etki etmesini sağlar (hyaluronic acid, collagen vb) bakım rutinlerinde olması gereken sırayla cilde uygulanmasını sağlar. Her adım bir önceki veya bir sonraki adımı destekler. Pratiktir. Seyahatlerde kolayca taşınabilir. Tek bir paketle cildinizin ihtiyacı olan nemi tamamen karşılar.

Kullanım Şekli


Yüzünüzü yıkadıktan sonra temiz bir havlu ile kurulayın.

  • Step 1 active ampoule yazan kısmı paketten ayırın ve açın. Göz ve ağız çevresi haricinde tüm yüz ve boyun kısmınıza aktif ampulü uygulayın. Cildinizin ampulü emmesi için birkaç dakika bekleyin.


 


  • Step 2 mask yazan kısmı ayırın ve açın. Yüzünüze uygun bir şekilde yerleştirip 20-30 dakika bekletin. Çıkardıktan sonra kalan esansları yüzünüze ve boynunuza yedirin.


 


  • Step 3 night cream yazan kısmı açın. Göz ve ağız çevresi hariç tüm yüz ve boynunuza uygulayın.
Uyarılar
İçindekilerMenşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Cevkoz Grup Dağıtım ve Pazarla
Kullanım Zamanı: Hafta 2-3
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR