Curaprox Ads 212 Çalkalama Suyu (%0.12 Chx)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.038   /
Barkod: 7612412212006
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


İlerde diş problemi yaşamamak ve sağlıklı dişlere sahip olmak istiyorsak mutlaka ağız bakımımızı eksiksiz ve tam yapmaya özen göstermeliyiz.  Curaprox Curasept ADS 212 Ağız Çalkalama Suyu 200 ml dişleriniz için ekstra bakım sağlayarak sizi rahatlatır. Dişlerinizde sararmalara neden olmaz. Fırçalama yaptıktan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dişlerinizde kalan yemek artıklarını ve bakterileri dişlerinizden temizlemeye yardımcı olur. Ağız bakımına kullanılması uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günde iki kez kullanılması uygundur. Ürün 200 ml’lik bir boyuta sahiptir.
 

Kullanım Şekli


Sabah ve akşam olmak üzere dişlerinizi fırçaladıktan sonra bir miktar gargarayı ağzınıza alıp iyice gargara yapıp tükürünüz. Kesinlikle yutmayınız. Kapağını sıkıca kapatarak muhafaza ediniz.
 

İçermez

SLS İçermez


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI