Curaprox Ads 712 Sls Free Diş Macunu (%0.12 Chx

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.041   /
Barkod: 7612412120004
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Hassas dişlere özel olarak üretilmiş olan jel yapılı diş macunudur. Curaprox Curasept ADS 712 Diş Macunu 75ml dişlerde ve diş etlerinde gün boyu biriken ve özel bir bakım isteyen dişlerinizi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. İçerisinde SLS, paraben ve parfüm gibi zararlı kimyasal maddeler bulunmaz. Çürüklere karşı tam koruma sağlamaya yardımcı olur. İçerisinde bulunan güçlü özler ile dişlerinizin daha sağlıkla ve canlılıkla parlamasına yardımcı olur. Dişlerin temizliğinde kullanılması uygundur. Yetişkinlerin kullanması için uygundur. Günlük olarak kullanılabilir. Ürün 75 ml’lik bir boyuta sahiptir.
 

Kullanım Şekli


Nohut büyüklüğünde diş macununu diş fırçanıza sıkarak dişlerinizi iyice fırçalayınız. Ardından ağzınızı iyice çalkalayınız. 
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR