Curaprox Cps 011 (5li Paket)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.016   /
Barkod: 7612412422160
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Diş aralığı sıkı olan kişilerde ve diş teli kullananlar tarafından tercih edilen bir tamamlayıcı bakım ürünüdür. Curaprox CPS 011 Prime Plus Arayüz Fırçasıher diş arasına ulaşabilecek şekilde tasarlanan, özel kıvrımlı fırçası sayesinde köprüler, diş etleri ve dişler üzerinde oldukça etkili bir şekilde kullanılabilen bir fırçadır. Dişlerde plak ve bakteri oluşumunu engellemek için üretilen ara yüz fırçası, yıprandığında kullanmayınız ve mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Bu fırça 3 kat daha dayanıklı olup, ince tel özlü ve boşluk dolduruculu yapıya sahiptir. Daha yüksek temizleme verimine sahip bu ara yüz fırçası normal diş fırçalarının ulaşamadığı yerlere ulaşır ve dişlerinizi temizler. Kolay kavranan yapısı ve rahat tutuş özelliği ile size kullanımda kolaylık sağlar. Diş aralarını temizlemek için kullanılır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Temizlemek istenilen diş arasına yerleştirildikten sonra öne ve arkaya doğru hareket ettirilir ve böylece yemek kalıntıları ve plaklar temizlenmiş olur.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR