Curaprox Cps 14 Ortho

Marka:
Ürün Kodu : Curaprox.034   /
Barkod: 7612412014006
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Her diş arasına erişebilme özelliği ile fırçalarının özel kıvrımı sayesinde diş etleri ve diş mineleri ve köprüler ile diş teli kullananlar ve diş aralığı sıkı olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Curaprox CPS 14 Regular Orto Arayüz Fırçası dişlerin arasında biriken ve çıkarılması zor olan yemek artıklarını temizler ve plak oluşmasına önlemeye çalışır. Uzun süre dayanıklılık gösterir. Bu ara yüz fırçası yüksek derecede temizleme özelliğine sahiptir. Ara yüz fırçaları ağız sağlığı için daha hijyenik ve verimli sonuçlar alınmasına neden olur. İnce yapısı oldukça sağlam ve dayanıklıdır Normal diş fırçalarının ulaşamadığı yerlere ulaşarak dişlerinizi derinlemesine temizler. Özel tasarımı ile size kullanımda kolaylık sağlar. İçerisinde ayrıca 4 adet başlık bulunur. Diş aralarını temizlemek için kullanılır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Temizlemek istenilen diş arasına yavaşça yerleştirildikten sonra öne ve arkaya doğru yumuşak hareketlerle hareket ettirilir ve böylece yemek kalıntıları temizlenmiş olur
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR