Curaprox Cps 14z Ortho 5li Arayüz Fırçası

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.035   /
Barkod: 7612412213713
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Curaprox CPS 18 Regular Arayüz Fırçası temel diş fırçalarının fırçalama esnasına ulaşamadığı yerlere ulaşmayı başarır ve bu fırçaların eksikliğini gidermeye yardımcı olur. Daha temiz ve sağlıklı dişlere sahip olmanıza yardımcı olur. Diş arası boşlukların anatomisine hemen uyum sağlar ve diş arası boşlukların her kesimine ulaşır. Dişler arasına kaçan ve orada biriken yemek artıklarını ve diş kirlerini çıkarmaya yardımcı olur. Diş fırçalarının ulaşamadığı yerlere kadar ulaşır ve burada hassas ve etkili bir biçimde temizlik yapar. 4 adet başlıktan oluşmaktadır. Kolay kavranan tasarımı ve rahat tutuş özelliği ile size rahat bir kullanım sağlar. Sağlam yapısı ile uzun süre kullanım sağlar. Ağız temizliğinde kullanılması uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir
 

Kullanım Şekli


Temizlenecek olan diş arasına yavaşça yerleştirildikten sonra öne ve arkaya doğru nazikçe hareket ettirilerek kullanılır.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR