Curaprox Cs 1006 Diş Fırçası ( Beyaz )

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.004   /
Barkod: 7612412271300
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Dişlerimizin temizliği ve fırçalanması çok fazla önem taşımaktadır. Dişler sert olmayan orta yumuşaklıkta seçilen fırçalar ile özen ile fırçalanmalıdır. Dişlerimizin sağlığı ve ilerde sorunla ile karşılaşmamak için fırça kullanımına dikkat etmek gerekir. Fırçalarımızın hijyenine ve işlevine çok dikkat etmeliyiz. İşte bu noktada Curaprox CS 1006 işlevi ile kolaylık sağlar. Ulaşılması zor alanları ve en arkadaki dişleri bile ekili bir şekilde temizler. Her gün günlük bakımınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir fırçadır. 6 mm uzunluğunda, özellikle implant, braketlerin temizliği içindir. Çarpışık dişler ve 20lik diş için uygun bir tek demet fırçadır. Ağız temizliğinde kullanılması için uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanılabilir.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR