Curaprox Cs 1560 Soft Diş Fırçası (Turkuaz)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.003   /
Barkod: 7612412156003
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası

Hassas diş ve diş etlerinize yumuşak bir bakım yaparak daha temiz olmasına yardımcı olur. İnce ve yumuşak kılları sayesinde dişlerinize zarar vermeden nazikçe bakım yapar. Daha beyaz ve daha sağlıklı dişlere sahip olmanıza yardımcı olur. Diş fırçaları seçilirken en çok önemli olan şeylerden biriside dişlere uygun olup olmadığıdır. Çok sert olan ve çok aşırı yumuşak olan fırçalar yerine daha orta yumuşaklıkta fırçalar kullanmak daha iyidir. Özel olarak geliştirilen bu seride fırçalar uzun süre dayanıklılık gösterir ve uzun süre kullanılsalar bile ilk günkü gibi bozulmadan kalabilirler. Curaprox CS 1560 Super Soft Diş Fırçası ile dişleriniz daha pürüzsüz ve temiz olmasına katkı sağlar. Dişlerinizin arasında kalan ve ulaşılması güç alanları temizleyerek daha beyaz olmasına yardımcı olur. Dişlerinizi yoğun ve nazik bir şekilde temizler. Hassas diş etlerine özel olarak bakım yapar ve dişlere zarar vermez. Sağlam ve hassas fırçaları ile uzun süre size kulanım ömrü sağlar. Konforlu tasarımı ve dayanıklı gövdesi ile size kolay bir kullanım sağlar. Dişlerinizin daha beyaz ve temiz olmasına yardımcı olur. Dişlere ve diş minesine zarar vermeden özen ile temizlik yapar. Dişlerinizin temizliğinde kullanabilirsiniz. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanıma uygundur.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR