Curaprox Cs 5460 Martini Hingis 2li Set Özel Tasarım

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.006   /
Barkod: 7612412424416
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydası

 

Diş bakımı ileriki yaşlarda sorun yaşamamamız için hassas davranılması gereken konulardan birisidir. Bu yüzden en başta çok önemli olan şeylerden biriside fırça seçimidir. Fırça seçilirken özenli davranılmalı ne çok sert olan ve ne de çok aşırı yumuşak olan fırçalar seçilmelidir. Orta yumuşaklıkta fırçalar kullanmak her zaman daha iyidir. Bir diğer husus ise dişlerimizi düzenli olarak fırçalamamız gerektiğidir. Özel olarak geliştirilen Curaprox Martina Hingis CS 5460 2li Özel Seri Diş Fırçası Dünyaca ünlü tenisçi Martina Hingis özel serisidir. Rengarenk tasarımı ile diş fırçalama süresini keyifli anlara dönüştürmeyi hedefler. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun süre dayanıklılık gösterir ve uzun süre kullanılsalar bile ilk günkü halini koruyabilirler. Dişlere zarar vermeden hassas biçimde temizlik yapar. Dişlerinizin temizliğinde kullanabilirsiniz. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanıma uygundur.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR