Curaprox Cs 5460 Rainbow 2li Set Özel Tasarım

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.008   /
Barkod: 7612412424478
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydası


Curaprox tasarımcılarının özel olarak tasarladığı bu seri sadece sınırlı sayıda üretilmiştir. Ağız bakımını bir yaşam biçimine çeviren Curaprox, ürünlerinin etkinliği ve kalitesi yanında görselliğine de önem verir. Curaprox 5460 Ultra Soft Rainbow 2li Set Özel Tasarım Diş Fırçası, renkli tasarımı ile diş fırçalamayı daha eğlenceli hale getirir. Sağlam ve hassas fırçaları ile uzun süre size kulanım ömrü sağlar. Curaprox 5460 Ultra Soft Rainbow, dişleri nazikçe temizlemeye yardım eden ultra soft diş fırçasıdır. Curaprox, ideal diş fırçasının nasıl olması gerektiğini ilk olarak sorguladığında, ideal fırça parametrelerini araştırdılar. Fırça küçük bir başlığa sahip olmalıdır. Fırça yoğun ve yumuşak liflere sahip olmalıdır. Lifler düz kesilmiş olmalıdır. Curaprox 5460 Ultra Soft Rainbow, tüm bu özelliklere sahiptir ve özel tasarımı, rengiyle diş fırçalamayı keyif haline getiren bir diş fırçasıdır. Diş ve diş eti sağlığımızı korumak için öncelikle günde 2 defa özenli bir şekilde dişlerimizi fırçalamalıyız. Curaprox 5460 Ultra Soft Rainbow, ultra sof fırça yapısıyla diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardım eder. İnce fırça kılları sayesinde, çok fazla basınç uygulamaya gerek kalmadan dişleri ve diş etlerini temizlemeye destek olur. Kafa yapısı ağızda ulaşması en zor yüzeylere ulaşabilecek şekilde kompakt bir yapıya sahiptir. Kıl yüzeyleri yuvarlatıldığı için diş ve diş etlerine zarar vermez. Sap tasarımı 45 derecelik açı ile fırçalamaya uygun tasarlanmıştır. Son derece yumuşak fırça kılları sayesinde diş ve diş etlerinin en hassas şekilde temizlenmesine katkıda bulunur. Curaprox 5460 Ultra Soft Rainbow, diş ve diş etlerinde fırça hasarına karşı etkilidir ve aynı zamanda diş plaklarının temizlenmesine mükemmel bir şekilde yardım eder. Diş ve diş etlerine nazik bir bakım uygulamasına rağmen son derece etkilidir ve dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına destek olur. Diş fırçasının kılları ultra yumuşak olduğu halde çok sayıda ve yoğun fırça kıllarından oluşması sebebiyle dişlerin etkin bir şekilde temizlenmesine ve diş plağının giderilmesine en iyi şekilde yardım eder.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR