Curaprox Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.001   /
Barkod: 7612412546002
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Diş ve diş etlerinize nazikçe bakım yaparak daha temiz ve ferah olmasına yardımcı olur. Yumuşak kılları sayesinde dişlerinize zarar vermez ve yoğun bakım yapar.Dişlere özel olarak bakım yapar ve dişlere zarar vermez. Diş sağlığı için özel olarak geliştirilmiştir. Dişlerinizin daha beyaz ve temiz olmasına yardımcı olur. Küçük kompakt başlığı ile daha yoğun ve özenli bir temizleme sağlar. Curaprox CS 5460 Ultra Soft Diş Fırçası sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olup size uzun süre kullanma olanağı sağlar. 5460 adet ince ve yumuşak fırça yapısıyla dişlerde ve diş aralarında biriken kalıntıları ve bunlar sonucu oluşan etkileri önlemek için kullanıma uygundur. Dişlere ve diş minesine zarar vermeden özen ile temizlik yapar. Fırça kıllarının ince ve yapısı ile diş aralarına kolayca ulaşır ve temizler. Dişlere ve diş etlerinde zarara neden olmadan nazikçe temizlemek için kullanılabilir. Dişlerinizi etkili ve nazik bir şekilde temizler. Sağlam ve dayanıklı fırçaları ile uzun süre size kulanım ömrü sağlar. Dişlerinizin daha sağlıklı olmasını sağlar. Dişlerinizin temizliğinde kullanabilirsiniz. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanıma uygundur.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR