Curaprox Cs Surgical Diş Fırçası

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.047   /
Barkod: 7612412189506
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 


Ürün Faydası


İyi bir ağız bakımı doğru diş fırçası seçimiyle başlar. Bu nedenle diş fırçası seçilirken kişinin ağız yapısı, diş eti sağlığı, dişlerinin genel durumuna göre seçim yapılmalıdır. Doğru bir fırça orta sertlikte olmalı, baş kısmı çok büyük olmamalıdır. İşte Curaprox Surgical Diş Fırçası tam da bu özellikler ile uyumlu sağlam malzemelerden yapılmış olup, uzun süre kullanılsalar bile ilk gün ki gibi dayanıklı ve temiz kalmasını becerebilen üstün özellikli bir fırçadır. Hassas diş etlerine özel olarak bakım yapar ve dişlere zarar vermez. Sağlam ve dayanıklı fırçaları ile uzun süre size kulanım ömrü sağlar. Konforlu tasarımı ve rahat kullanımı ile size kolay bir kullanım sağlar. Dişlerinizin daha beyaz ve parlak olmasına yardımcı olur. Diş etlerine ve diş minesine zarar vermeden özen ile temizlik yapar. Dişlerinizin temizliğinde kullanabilirsiniz. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanıma uygundur.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR