Curaprox Ctc 201 Günlük Dil Temizleyici ( Mor )

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.042   /
Barkod: 7612412200010
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Dilimizde tıpkı dişlerimiz gibi yapısı ağız içinde oldukça fazla bakteri barındıran organımızdır. Gün içinde tükettiğimiz besinler, çay ve sigara gibi nedenlerden dolayı bakterilerin dilimizin altında ve ağzımızda yaşaması için çok uygun bir ortam hazırlarız. Bu nedenle dil bakımı da ağız bakımının önemli bir parçası haline gelmiştir. Bunlardan ilki ağız kokusudur ve kendiniz hissettiğinizde bu sizi olumsuz etkiler. Bu sosyal hayatta da iş hayatında da sizi olumsuz etkiler. Ağız kokunuz temiz olduğunda rahatlarsınız ve rahatça hareket edebilirsiniz. Bir diğer olumsuz bir etki ise dil altında biriken bakterilerin dişlerde çürümelere neden olmasıdır. İşte bu nedenlerden dolayı dil temizliği de oldukça önemlidir. Curaprox Derin Temizlik Dil Temizleme Aparatı CTC-201 dilinizde kusma etkisi oluşturmadan dilinizi nazikçe temizler. Dilinizde biriken bakterileri nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Geniş kafa yapısı ve yay başlığı ile etkili bir temizlik sağlar. Dil bölgesinin temizliğinde kullanımı uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanılabilir.
 

Kullanım Şekli


Dişlerinizi fırçaladıktan sonra dilinizi çıkarabildiğiniz kadar dışarı çıkarın. Dil temizleme aparatı ile dilinizi ileri geri yönde istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI