Curaprox Ctc 203 (Ctc-201 + Ctc-202 2li Set)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.044   /
Barkod: 7612412102116
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Dilimiz yapısı nedeniyle gün boyu yediğimiz yemeklerden dolayı fazla bakteri barındıran organımızdır. Gün içinde tüketilen besinler, çay kahve kullanımı dilin üzerinde tabaka oluşturur ve bakterilerin oluşmasına uygun bir ortam oluşturur. Dilde çoğalan bakteriler ağızda ve dilde acı bir tat oluşturur ve ağızda kokuya sebebiyet verir. Bu nedenle dil temizliği oldukça önemlidir. Günde 1 kez dil temizliği yapılmalıdır. Dil temizliği ferah bir nefese sahip olmanız için önemlidir. Ağız kokusunu iş hayatını ve sosyal hayatı olumsuz yönde etkiler. Diğer olumsuz bir etki ise altında biriken bakterilerin diş çürüklerine neden olmasıdır. İşte bu nedenle dil temizliği ve bakımı oldukça önemlidir. Curaprox Dil Temizleme Aparatı 2li CTC-203 iki adet dil temizleme aparatından oluşmaktadır. Bu aparat dilinizde kusma refleksi oluşturmadan dilinizi temizlemeye yardımcı olur. Dilinizde biriken bakterileri ve kirleri hassas bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Geniş yapısı ve çift yay başlığına sahip özelliği ile etkili bir temizlik sağlar. Dil bölgesinin temizliğinde kullanımı uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Dişlerinizi fırçaladıktan sonra dilinizi çıkarabildiğiniz kadar dışarı çıkarın. Dil temizleme aparatı ile dilinizi ileri geri yönde istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR