Curaprox Curakid 4260 ( Eğitim&Eğlence&Bakım Diş Fırçası 0-4 Yaş )

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.009   /
Barkod: 7612412426007
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası

Yetişkinlerin olduğu kadar çocuklarında diş sağlığı oldukça önemlidir. Curaprox CK-4260 Curakid Diş Fırçası çocukların dişlerini etkili bir biçimde temizleyerek daha beyaz ve daha temiz dişlere sahip olmalarına yardımcı olur. Bu diş fırçası renkli ve işlevsel yapısı ile çocukların rahatça kullanabileceği bir yapıdadır. Kolay kavranabilen gövdesi ve yumuşak fırça kılları ile eşsiz bir biçimde tasarlanmıştır. Dişlerin daha temiz ve ferah olmasına katkı sağlar. Diş ve diş etlerinize zarar vermeden dişlerinizi temizleyerek size kolay bir kullanım sağlar. Dişlerin temizliğinde kullanılması uygundur. 0-4 yaş arası çocukların kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR