Curaprox Df 820 Teflon Diş İpi

Marka:
Ürün Kodu : Curaprox.024   /
Barkod: 7612412820003
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Yüzeyi teflon kaplamaya sahip bu diş ipi diş aralarına kolaylıkla girerek diş aralarının sık yapısı ve sık kontaklar arasından kolayca geçiş yapar. Curaprox DF 820 Teflon Diş İpi güçlü yapısı ile hemen kopmalara karşı oldukça dayanıklıdır. DF 820 "PTFE Floss Tape” (35 m) Teflon kaplaması sayesinde DF 820 temas noktasından kusursuz şekilde kayar. Klorheksidin ve nane aroması içerir. Dişlerinizin arasında biriken kir ve yemek kalıntılarını temizlemeye yardımcı olur. Özellikle, ön (kesici) dişler arasındaki dar diş arası kısımlarda, diş bakımınızı tamamlamak için diş ipi kullanılması oldukça faydalıdır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Diş ipini her zaman olabildiğince kısa alarak ve dişinizde çatlaklar oluşturmaması veya yaralanmaya neden olmaması için nazik ve özenli hareketlerle ileri geri hareket ettirin. Diş ipini, işaret parmağınızla başparmağınız arasına gerin. Sonra iki dişinizin arasına sokarak, nazikçe ileri geri hareket ettirirken dişin yan yüzeyleri boyunca yukarıya doğru çekin.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR