Curaprox Df 834 Diş İpi

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.025   /
Barkod: 7612412834000
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Yüzeyindeki mum kaplama sayesinde diş aralarından kolaylıkla giriş sağlar. Özellikle dişlerin arasından mum yüzey sayesinde kolay geçiş ve kontrol kolaylığı sağlar. Fırçaların ulaşamadığı ve iki dişin arasına kaçan yemek ve kir kalıntılarını bu ip sayesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Curaprox DF 834 Diş İpi diş aralarında biriken ve çıkarılması zor olan yemek ve kir kalıntılarını temizler ve dişlerinizin daha rahat olmasına yardımcı olur. Diş etlerinizin ve dişlerinizin sağlıklı olması için dişleriniz arasındaki plakları günde en az bir kere temizlemeniz gerekmektedir. Diş aralarının temizliğinde kullanılır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanabilirsiniz. 
 

Kullanım Şekli


Diş ipini sıkıca çekerek bir C şekli oluşturacak biçimde diş etine kadar kaydırın. Dişin yan tarafını yanal hareketlerle değil yukarı aşağı hareketlerle temizleyin. Plakların tamamı temizlendiğinde diş ipi dişinize sürtündüğünde gıcırtı sesi çıkaracaktır. Daha sonra ipi diğer dişinize doğru yönlendirip aynı işlemleri tekrarlayın. Her seferinde diş ipinin temiz bir parçasını kullanarak tüm dişlerininiz kenarlarını temizleyin.
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR