Curaprox Df 845 İmplant Braket Diş İpi

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.023   /
Barkod: 7612412967005
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Günde iki defa diş fırçalama rutini iyi bir ağız hijyeni için gerekli olsa da tek başına fırçalama sizi diş eti problemlerinden ve sonucunda diş kaybından korumayabilir. Diş ipi kullanmayı, diş bakımı rutininizin düzenli, günlük bir parçası haline getirirseniz daha ileri yaşlarda dişlere sahip olma olasılığınız artar, proteze ihtiyaç duyma olasılığınız azalır. Curaprox DF 845 Imlant Braket Diş İpi köprüler, implantlar ve diş telleri için özel olarak üretilmiştir. Her iki ucu da tükürükten etkilenmeyen ve yumuşamayan özel bir malzemeden yapılmıştır. İçerisinde 50 adet yün diş ipi bulunur. Diş temizliğinde kullanılması uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulduğu takdirde kullanılmalıdır.
 

Kullanım Şekli


Diş ipini, işaret parmağınızla başparmağınız arasına gerin. Sonra iki dişinizin arasına sokarak, nazik bir biçimde ileri geri hareket ettirirken dişin yan yüzeyleri boyunca yukarıya doğru çekin.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR