Curaprox Superduo 09 (Cps 09 5li Paket + 5460 Diş Fırçası)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.021   /
Barkod: 7612412423969
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


İhtiyacımız olan ağız bakım ürünlerinin tamamını bir arada toplayan bu set oldukça pratik ve kullanışlı bir settir. Curaprox Super Duo 09 Set bir adet diş fırçası ve beş adet yedek başlıklı ara yüz fırçası oluşmaktadır. İçerisinde bulunan ara yüz fırçası ise ince tel özlü yapısı ve boşluk doldurucu özelliği ile diş aralarını temizleme özelliğine sahiptir. Sıradan diş fırçasının ulaşamadığı diş aralarına ulaşır. Dişleriniz arasında rahatlıkla hareket edebilen bir yapıdadır. Diş fırçası ise dişlerinizi etkili biçimde temizler ve dişlerinizin doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur. Fırça kıllarının baş kısmı yuvarlatılmış olduğundan dişlere ve diş minesine zarar vermez. İkisi de ağız bakımında kullanılmak için uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Fırça günlük olarak, ara yüz fırçası ise ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. Ara yüz fırça boyutu giriş çapı 0,9 mm, etki çapı 4,0 mm’dir.
 

Kullanım Şekli


Diş fırçası kullanılırken; fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika temizleyiniz. Ardından ağzınızı iyice bol su çalkalayınız. Ara yüz fırçası kullanılırken; temizlenecek olan diş arasına yavaşça yerleştirildikten sonra öne ve arkaya doğru nazikçe hareket ettirilerek kullanılır.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR